Elden ele gezen bir ceket, hayatları kökünden değiştirebilir mi? 🤣

Başrollerini Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş ve Burak Satıbol’un paylaştığı, geniş kadrosuyla yılın iddialı komedi filmlerinden ‘Arapsaçı’nın merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Insignia Yapım’ın, yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın üstlendiği ve senaryosunu Ömer Faruk Yardımcı ile Ayşe Işıkmen’in kaleme aldığı ‘Arapsaçı‘nın merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

30 Mart’ta seyirciyle buluşacak olan ‘Arapsaçı’ ezber bozan hikayesiyle dikkat çekiyor.

Başrollerini Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş ve Burak Satıbol’un paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Köksal Engür, Cihan Ercan, Zeynep Kankonde, Bahar Süer, Füsun Demirel ve Ünal Yeter gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Hayatları ‘Arapsaçı’na Dönüyor

Heyecan dolu hikayesi ve birbirinden ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Arapsaçı’nda, eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceket, raslantısal olaylar sonucunda birbirinden farklı insanların hayatlarını kesiştirir. Üstüne üstlük ceketin içinde büyük ikramiye çıkmış loto kuponu vardır ve bundan kimsenin haberi yoktur. Elden ele gezen bu deri ceket, tüm karakterlerin hayatlarını kökünden değiştirecek ve adeta Arapsaçı’na döndürecektir.

Künye:

Yapım: Insignia Yapım
Yapımcı: Doruk Acar – Ömer Faruk Yardımcı
Vizyon Tarihi:
30 Mart 2018
Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı
Senaryo: Ömer Faruk Yardımcı- Ayşe Işıkmen
Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran

Oyuncular:

Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş ve Burak Satıbol, Köksal Engür, Cihan Ercan, Zeynep Kankonde, Bahar Süer, Füsun Demirel, Ünal Yeter, Sebahattin Yakut, Güray Özcan, Ayça Işıldar, Barış Çelikkol, Asena Keskinci

Arapsaçı Resmi Bağlantıları:

http://arapsacifilmi.com
http://facebook.com/arapsacifilmi
http://twitter.com/arapsacifilmi
http://instagram.com/arapsacifilmi
http://youtube.com/channel/UCg1gwHcG4yFMiCJifzYN7qg